Kanadská pěna ICYNENE

Nejznámější produkt z rodiny Kanadské izolace je bezesporu kanadská pěna Icynene. Je to měkká izolační pěna s unikátní buněčnou strukturou. Je difúzně otevřená. Dům izolovaný kanadskou pěnou Icynene tak může dýchat. Znamená to, že kanadská izolace Icynene propouští vzdušnou vlhkost i veškeré toxické odpadní látky ven z domu. Zároveň je velmi málo nasákavá, což zabraňuje vzniku nebezpečných plísní, rozvoji bakterií i šíření alergenů. Výborně se hodí pro vnitřní izolaci šikmých střech, stropních konstrukcí i izolaci průmyslových a speciálních staveb.


Rychlá aplikace a stálost vlastností

Kanadskou pěnu Icynene aplikujeme nástřikem do požadovaných míst stavby. Je skvělá i do velmi úzkých prostorů, do střešních šikmin mezi trámy či do hůře přístupných míst, jako je třeba sádrokartonová příprava okolo střešních oken. Kanadská pěna Icynene je velmi stálá. Její životnost končí s životností izolované stavby. Ani v šikminách nesesedá a nesléhává.


Dokonale kompaktní izolace staveb

Zkušení pracovníci umí Kanadskou izolaci Icynene aplikovat tak, aby po své expanzi dokonale zaplnila všechny skulinky i mezery. Vzniká tak kompaktní izolovaný celek bez tepelných mostů. Výrazně tak klesá spotřeba energie izolované stavby v zimních měsících. V létě se pak můžete těšit na příjemně izolovaný dům, u kterého se nepřehřívají střešní konstrukce.


Technické informace

Icynene – Prohlášení o vlastnostech

Icynene – Hygienický certifikát

Icynene – Prospekt